Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2014 metų sausį. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija.

Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras.

Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai  su ROLL ACTIVE bei treniruotės vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE.

Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir plaukų kirpimui.

Grožio studijoje Ledi forma visas dėmesys skiriamas tik Jums.

Jūs esate svarbiausi ir visada laukiami!


Meistrai


Džeilina

Džeilina

Ledi forma savininkė; Dermatokosmetologė; Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologijos ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos narė;

Trumpai apie mane: galiojanti medicinos licenzija ir anestezijos kvalifikacija bei nemenka patirtis, įgyta LSMU KK centriniam anesteziologijos skyriuje bei Baltijos Amerikos klinikoje, leido nemenkai pažinti žmogaus kuno anatomiją. Pradėjus domėtis grožiu baigiau Sveikatos ir grožio akademiją bei įstojau į LNDEMSA. Nuolat vykstu į konferencijas ir seminarus gilinti savo žinias ir sužinoti naujausius darbo metodus estetinėje kosmetologijoje. Vykstu į užsienio šalis atlikti procedūrų bei koncultuoti klientų odos priežiūros klausimais.

JURGITA

JURGITA

Manikiūrininkė

Esu kvalifikuota, kruopšti, savo darbą mylinti manikiūrininkė. Atlieku tiek klasikinį, tiek aparatinį manikiūrą, pedikiūrą, gelinius lakavimus, nagų priauginimą Polygeliu. Nuolat keliu kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir siekiu tobulumo savo darbe.

Aurika

Aurika

Nagų meistrė

Esu mylinti savo darbą manikiūrininkė turinti kelius įgytus sertifikatus įvairiose technikose. Esu kruopšti, atsakinga ir pasiryžusi įvykdyti kiekvieną Jūsų norą! Atlieku ilgalaikį lakavimą, pedikiūrą, nagų priauginimus bei jų korekcijas.

APIE MUS

„Ledi forma“ studijoje visas dėmesys skiriamas tik Jums. Jūs svarbiausi, visada laukiami.

Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus.

Užsisakykite naujienlaiškį