Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2013 metų Liepą ir 2019 metais veiklą iškėlusi į Kauną. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija.

Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras, blakstienų laminavimo ir priauginimo paslaugos.

Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai  su ROLL ACTIVE bei treniruotės vakuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE. Taip pat efektyvūs Cello gelio įvyniojimai.

Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir depiliacijai.

Grožio studijoje Ledi forma visas dėmesys skiriamas tik Jums.

Jūs esate svarbiausi ir visada laukiami!


Meistrai


Džeilina

Džeilina

Ledi forma savininkė; Dermatokosmetologė; Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologijos ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos narė;

Galiojanti medicinos licenzija ir anestezijos kvalifikacija, bei nemenka patirtis, įgyta LSMU KK centriniam anesteziologijos skyriuje bei Baltijos Amerikos klinikoje, leido nemenkai pažinti žmogaus kūno anatomiją. Pradėjus domėtis grožiu, baigiau Sveikatos ir grožio akademiją, bei įstojau į LNDEMSA. Kelis metus mokiausi estetinės medicinos paslapčių pas Lietuvos ir Rusijos dermatologus. Nuolat vykstu į konferencijas ir seminarus, gilinti savo žinias ir sužinoti naujausius darbo metodus estetinėje kosmetologijoje. Vykstu į užsienio šalis atlikti procedūrų bei konsultuoti klientų odos priežiūros klausimais. Sudarau namų odos priežiūros planą, asmeniškai Jums, įvertinusi odą.

Registracija telefonu: 863311698


AURIKA

AURIKA

Nagų meistrė

Esu mylinti savo darbą manikiūrininkė turinti kelius įgytus sertifikatus įvairiose technikose. Esu kruopšti, atsakinga ir pasiryžusi įvykdyti kiekvieną Jūsų norą! Atlieku ilgalaikį lakavimą, pedikiūrą, nagų priauginimus bei jų korekcijas.

Registracija telefonu: 869099706

GINTARĖ

GINTARĖ

Blakstienų priauginimo specialistė

Klasikinį bei Volume blakstienų priauginimą atliekanti, sertifikuota specialistė. Esu labai kruopšti ir kiekvieną kartą stengiuosi tobulai atlikti savo darbą. Atlieku klasikinių blakstienų priauginimą bei korekciją, Volume arba klasikine technika. Blakstienų laminavimą, antakių korekciją cheminiais arba Henna dažais, depiliaciją.

Registracija telefonu: 8693344203

DOMINYKA

DOMINYKA

Nagų meistrė

Esu kvalifikuota manikiūro bei pedikiūro meistrė. Nuolat tobulinu žinias kursuose bei seminaruose. Stengiuosi, kad mano darbai patenkintų klienčių lūkesčius. Atlieku aparatinį bei kombinuotą manikiūrą, gelinį lakavimą, su nago stiprinimu (išnešiojimas 3-4sav), korekcijas bei SPA pedikiūrą.

Registracija telefonu: 867118200

APIE MUS

„Ledi forma“ studijoje visas dėmesys skiriamas tik Jums. Jūs svarbiausi, visada laukiami.

Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus.

Užsisakykite naujienlaiškį

Kategorijos