Meistrai


Džeilina

Džeilina

Ledi forma savininkė; Dermatokosmetologė; Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologijos ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos narė;

Galiojanti medicinos licenzija ir anestezijos kvalifikacija bei nemenka patirtis, įgyta LSMU KK centriniam anesteziologijos skyriuje bei Baltijos Amerikos klinikoje, leido nemenkai pažinti žmogaus kūno anatomiją. Pradėjus domėtis grožiu, baigiau Sveikatos ir grožio akademiją bei įstojau į LNDEMSA. Kelis metus mokiausi estetinės medicinos paslapčių pas Lietuvos ir Rusijos dermatologus. Nuolat vykstu į konferencijas ir seminarus gilinti savo žinias ir sužinoti naujausius darbo metodus estetinėje kosmetologijoje. Vykstu į užsienio šalis atlikti procedūrų bei konsultuoti klientų odos priežiūros klausimais.

AURIKA

AURIKA

Nagų meistrė

Esu mylinti savo darbą manikiūrininkė turinti kelius įgytus sertifikatus įvairiose technikose. Esu kruopšti, atsakinga ir pasiryžusi įvykdyti kiekvieną Jūsų norą! Atlieku ilgalaikį lakavimą, pedikiūrą, nagų priauginimus bei jų korekcijas.
IEVA

IEVA

Nagų meistrė

Esu baigusi kosmetologijos studijas Kauno kolegijoje. Todėl puikiai žinau nagų sandarą ligas ir dezinfekcijos bei sterilizacijos svarbą. Nuolat stengiuosi tobulintis įvairiuose kursuose. Išbandyti naujas technologijas ir dizainus, esu imli naujovėms. Nagų sferoje dirbu jau virš metų. Atlieku ilgalaikį lakavimą, korekcijas, express ir pilną pedikiūrą.

APIE MUS

„Ledi forma“ studijoje visas dėmesys skiriamas tik Jums. Jūs svarbiausi, visada laukiami.

Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus.

Užsisakykite naujienlaiškį

Kategorijos