Meistrai


Džeilina

Džeilina

Ledi forma savininkė; Dermatokosmetologė; Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologijos ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos narė;

Galiojanti medicinos licenzija ir anestezijos kvalifikacija bei nemenka patirtis, įgyta LSMU KK centriniam anesteziologijos skyriuje bei Baltijos Amerikos klinikoje, leido nemenkai pažinti žmogaus kūno anatomiją. Pradėjus domėtis grožiu baigiau Sveikatos ir grožio akademiją bei įstojau į LNDEMSA. Kelis metus mokiausi estetinės medicinos paslapčių pas Lietuvos ir Rusijos dermatologus. Nuolat vykstu į konferencijas ir seminarus gilinti savo žinias ir sužinoti naujausius darbo metodus estetinėje kosmetologijoje. Vykstu į užsienio šalis atlikti procedūrų bei konsultuoti klientų odos priežiūros klausimais.

ENRIKA

ENRIKA

Blakstienų laminavimo specialistė

Esu sertifikuota blakstienų ir antakių laminavimo meistrė. Atlieku antakių ir blakstienų laminavimą su geriausiomis priemonėmis ir visuomet siekiu geriausio rezultato.  Atlieku blakstienų dažymą, antakių dažymą Henna arba cheminiais dažais bei jų korekciją vašku arba pincetu.

AURIKA

AURIKA

Nagų meistrė

Esu mylinti savo darbą manikiūrininkė turinti kelius įgytus sertifikatus įvairiose technikose. Esu kruopšti, atsakinga ir pasiryžusi įvykdyti kiekvieną Jūsų norą! Atlieku ilgalaikį lakavimą, pedikiūrą, nagų priauginimus bei jų korekcijas.
GINTARĖ

GINTARĖ

Blakstienų priauginimo specialistė

Klasikinį blakstienų priauginimą atliekanti, sertifikuota specialistė. Esu labai kruopšti ir kiekvieną kartą stengiuosi tobulai atlikti savo darbą. Atlieku klasikinių blakstienų priauginimą bei korekciją.
SANDRA

SANDRA

Nagų meistrė

Sertifikuota nagų specialistė. Atlieku ilgalaikį lakavimą, manikiūrą, nagų priauginimą bei papildymą. Atlieku įprastą bei rūgštinį pedikiūrą.
VIKTORIJA

VIKTORIJA

Nagų meistrė

Esu kvalifikuota manikiūro – pedikiūro meistrė Viktorija. Apsilankiusios galėsite pasidaryti gelinių/akrilinių nagučių priauginimą ar korekciją, ilgalaikį lakavimą, natūralių nagučių stiprinimą, manikiūrą bei SPA pedikiūrą. Jūsų laukia daugiau negu 100 įvairiausių spalvų! Nuolat mokausi ir tobulėju tik pas geriausius Lietuvos manikiūro meistrus, tokius kaip Dovilė Matt, Viktorija Sivinskaja, Egidija Kilienė, Jūratė Labanauskienė ir tt. Esu baigusi kursus Tarptautiniame Nagų ir Estetikos Centre, “Egidijos Nagų studijoje”, “Grožio Alijanse”, “Studijoje Penki”, “Ba-ha”, “Senses” ir tt.
Šiais metais dalyvavau konkurse 3D Nails Design Luxury nail art, kuriame užėmiau 2 – ąją vietą!
Dažnai tobulinuosi įvariuose seminaruose, gilinuosi į bendravimo psichologiją, motyvaciją bei socialinius tinklus. Nuolat tobulėju su tikslu pasiekti tik pačius geriausius rezultatus. Nagai – ne tik mano darbas, bet ir didžiausia mano aistra, todėl visada domiuosi naujausiomios tendencijomis, madomis bei naujovėmis.
Darbe naudoju tik profesionalias manikiūro priemones, tokias kaip “Mistero Milano”, “Majestic”, “Baha”, “Victoria Boro” ir tt.
Maloniai lauksiu Jūsų apsilankant!

APIE MUS

„Ledi forma“ studijoje visas dėmesys skiriamas tik Jums. Jūs svarbiausi, visada laukiami.

Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus.

Užsisakykite naujienlaiškį

Kategorijos